Płytki marmurowe podłogowe

Już od niepamiętnych czasów jednym z najbardziej ekskluzywnych surowców naturalnych był marmur. Kiedyś płytki marmurowe można było spotkać wyłącznie w bogatych posiadłościach, dworach królewskich i innych tego rodzaju wnętrzach.

Dzisiaj jednak płytki marmurowe są dużo bardziej popularne w wielu domach prywatnych czy firmach. Lazienki marmurowe stanowią symbol elegancji i dbałości o ekskluzywny wystrój pomieszczenia. Dodatkowo jako naturalny surowiec, marmur tworzy harmonijną kompozycję z roślinnością, dlatego też w wielu pomieszczeniach można stworzyć przepiękne dekoracje.

Ze względu na swoją wytrzymałość na uderzenia i zarysowania stosuje się je również jako blaty, schody czy parapety wewnętrzne, a także elementy wykończenia łazienek. Ciekawym rozwiązaniem jest również obudowanie domowego kominka naszymi płytkami marmurowymi. Z pewnością stworzy wyjątkowy i niezapomniany klimat w każdym wnętrzu.

W naszym sklepie znaleźć można płytki marmurowe podłogowe, ścienne w wielu dostępnych kolorach i fakturach. Proponujemy modele o odcieniu kremowym, beżowym lub szarym.

Przejdź do góry