Płytki kamienne

Niezależnie od tego, czy są to nowoczesne płytki kamienne wykonane z takich kamieni jak trawertyn, granit i marmur, czy też płytki ceramiczne imitujące ten materiał. Możliwości aranżacyjne z wykorzystaniem płytek z kamienia naturalnego są niemal nieograniczone. Poza pięknym, naturalnym wyglądem dla wielu z nas coraz ważniejsze są kwestie zdrowotne i ekologiczne, takie jak bezpieczeństwo dla zdrowia użytkowników oraz przyjazność dla środowiska. Te czynniki odgrywają coraz ważniejszą rolę przy podejmowaniu decyzji o wyborze właściwej okładziny podłogowej i ściennej.

Płytki kamienne idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Wszystkie płytki kamienne mają jedną wspólną cechę: wzbogacają przestrzeń, poprawiają samopoczucie i zachwycą gości.

Możliwości aranżacyjne przy zastosowaniu płytek kamiennych praktycznie są nieograniczone. Na przykład dzięki naszym płytkom z trawertynu możemy stworzyć różnorodne wnętrza według własnego gustu: w stylu nowoczesnym lub śródziemnomorskim, w stylu wiejskim lub loftowym. Płytki z kamienia naturalnego możemy układać zarówno na podłodze, jak i ścianie, aby uzyskać spójny projekt. Ciepłe kolory od beżu po brąz sprawią, że łazienka stanie się przytulną oazą relaksu.

Tarasowe płytki kamienne z trawertynu doskonale sprawdzą się na tarasie, ścieżkach i alejkach ogrodowych. Szeroka gama odcieni trawertynów, granitów czy marmurów pozwoli na dobranie odpowiedniego kamienia do każdego projektu.

Przejdź do góry