Slaby marmurowe, płyty marmurowe

Jako bezpośredni importer naturalnych kamieni, naszym klientom możemy zaoferować płyty marmurowe najwyższej jakości. W tej zakładce naszej strony internetowej znajdą Państwo slaby marmurowe, czyli wielkoformatowe płyty kamienne, mające szerokie zastosowanie w budownictwie.

Płyty marmurowe służą do stworzenia oryginalnych dekoracji ścian i podłóg, a także blatów, tarasów, schodów, kominków czy parapetów. Gładka powierzchnia marmuru z naturalnymi żyłkami doskonale komponuje się zarówno w przestrzeniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Uniwersalność tego rodzaju materiału pozwala na jego użycie w praktycznie każdej przestrzeni, stąd jego ogromna popularność i zainteresowanie wśród klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości polerowane slaby marmurowe o dwóch grubościach: 2 cm i 3 cm oraz odmianach: Cappuccino i Emparador. Dzięki krótkiemu łańcuchowi dostaw, możemy zaproponować płyty marmurowe najwyższej jakości, pochodzące bezpośrednio z kamieniołomu, w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą dobrać rodzaj kamienia do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Przejdź do góry