Strona główna/Slaby/Slaby marmurowe

Slaby marmurowe, płyty z naturalnego kamienia

Jako bezpośredni importer naturalnych kamieni, naszym klientom możemy zaoferować produkty najwyższej jakości. W tej zakładce naszej strony internetowej znajdą Państwo slaby marmurowe, czyli surowe płyty kamienne, których zastosowanie ograniczone jest jedynie przez wyobraźnię.

Kamień ten świetnie nadaje się bowiem do stworzenia oryginalnych dekoracji ścian i podłóg, a także blatów, tarasów, schodów, kominków czy parapetów. Gładka struktura marmuru zdobionego naturalnymi żyłkami komponuje się zarówno w przestrzeniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Uniwersalność tego rodzaju materiału pozwala na jego użycie w praktycznie każdej przestrzeni, stąd jego ogromna popularność i zainteresowanie wśród klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości polerowane slaby o dwóch grubościach: 2 cm i 3 cm oraz kolorach: cappuccino i emperador. Dzięki krótkiemu łańcuchowi dostaw, możemy zaproponować płyty najwyższej jakości, pochodzące bezpośrednio z kamieniołomu, w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą dobrać rodzaj kamienia do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Przejdź do góry