Listwy i dekory kamienne

Płytki kamienne we wnętrzach, podobnie jak płytki ceramiczne, wymagają odpowiedniego wykończenia. Dlatego w ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy także propozycje listew dekoracyjnych dostosowanych właśnie do płytek wykonanych z tego rodzaju materiału.

Dzięki listwie z kamienia naturalnego możemy wykonać idealne wykończenie dekoracyjne dla płytek ściennych wykonanych z kamieni naturalnych, takich jak trawertyn, wapień czy marmur. Element dekoracyjny doskonale sprawdzi się przy tworzeniu specyficznych akcentów na ścianach lub obramowań. Można je również łatwo połączyć z naszymi efektownymi płytkami i mozaikami z kamienia naturalnego. Różnorodność możliwych kompozycji jest niemal nieograniczona. Dekory dostępne są jako listwy i półwałki. Elementy w postaci solidnych profili wykonanych z trawertynu oferujemy w różnych kształtach i kolorach.

Twoja śródziemnomorska łazienka z trawertynu będzie jeszcze bardziej autentyczna dzięki pasującej listwie z trawertynu. Niezależnie od tego, czy będzie to stylowe wykończenie płytek, piękny, widoczny profil w ścianie, czy też o wyrazista rama lustra – obramowanie z kamienia naturalnego to idealny sposób, aby dopełnić spójny projekt łazienki. Również w kuchni obramowanie z kamienia naturalnego w rozsądny sposób wzbogaci ścianę z kamienia naturalnego i nada kolejny naturalny akcent. Jadalnię również możemy odznaczyć listwą profilowaną z kamienia naturalnego.

Przejdź do góry