Strona główna/Slaby/Slaby trawertynowe

Slaby trawertynowe, płyty z kamienia

Nasza firma zajmuje się bezpośrednim importem naturalnych płyt kamiennych do szerokiego zastosowania. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo slaby trawertynowe cieszące się rosnącą popularnością dzięki możliwości użycia zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ten naturalny materiał cechuje się ciepłymi barwami oraz unikalną powierzchnią z efektownymi porami, jakie zyskał w procesie formowania się skał.

Slaby trawertynowe to doskonałe rozwiązanie do wnętrz: salonu, kuchni czy łazienki. Jako alternatywa dla ceramicznych płytek świetnie sprawdzą się jako okładzina na ściany lub podłogi w łazienkach, a także piękne wykończenie kominków w pokoju dziennym. Swoje zastosowanie znajdą również jako blaty kuchenne, parapety czy schody.

Płyty z tego naturalnego kamienia, dzięki swoim właściwościom, nadają się także do użytku zewnętrznego: do podjazdów, elewacji, tarasów czy ścieżek. Ich uniwersalny wygląd i szeroka gama kolorystyczna pozwolą na zastosowanie zarówno w przestrzeniach o stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej.

Przejdź do góry