Slaby trawertynowe, płyty kamienne

Nasza firma importuje płyty kamienne przeznaczone do szerokiego zastosowania. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo płyty kamienne na ścianę, podłogę oraz inne elementy dekoracyjne. Slaby cieszą się rosnącą popularnością dzięki możliwości użycia zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płyty kamienne z trawertynu cechują się ciepłymi barwami oraz unikalną powierzchnią z efektownymi porami, jakie powstały w procesie formowania się skały.

Płyty kamienne i slaby z trawertynu to doskonałe rozwiązanie do wnętrz: salonu, kuchni czy łazienki. Jako alternatywa dla ceramicznych płytek świetnie sprawdzą się jako okładzina na ściany lub podłogi w łazienkach, a także piękne wykończenie kominków w pokoju dziennym. Swoje zastosowanie znajdą również jako blaty kuchenne, parapety czy schody.

Oferujemy również płyty kamienne na taras, które dzięki swoim właściwościom, nadają się także do , elewacji, alejek czy ścieżek. Ich uniwersalny wygląd i szeroka gama kolorystyczna pozwalają na zastosowanie zarówno w przestrzeniach o stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej.

Przejdź do góry