Loading...
TRAWERTYN – MARMUR płytki, mozaiki, schody, parapety, umywalki2019-06-26T09:21:08+02:00

TRAWERTYN – MARMUR Rzeszów

Płytki marmurowe, trawertynowe i granitowe

Firma TRAWERTYN – MARMUR Rzeszów specjalizuje się w sprzedaży produktów z kamienia naturalnego. Bogaty asortyment tworzą płytki marmurowe, płytki trawertynowe, płytki granitowe oraz wapienne. W ofercie zarówno płytki podłogowe jak i ścienne, do kuchni, łazienki, salonu a także do zastosowań na zewnątrz budynków. W naszym sklepie znajdziesz ponadto mozaiki kamienne, blaty i schody granitowe. Trawertyn, marmur i granit dostępny w następujących wymiarach – 10×10, 15×15, 20×20, 20×40, 40×40, 40×60, 30×60 oraz 60×60. Ich bogata oferta pozwoli na zaaranżowanie pomieszczenia w dowolnym stylu. Do naszego asortymentu wprowadziliśmy także płytki trawertynowe w układzie modułowym (Square Pavio), które są znane pod nazwą French Pattern oraz Romano Pattern. Ponieważ nasze kamienie naturalne znajdują się w Polsce, w miejscowości Rzeszów, można je dostarczyć w krótkim czasie. Nasz asortyment uzupełniają gresy imitujące marmur, podłogi bambusowe, panele winylowe, oraz chemia budowlana do montażu i pielęgnacji kamienia.

Darmowa dostawa

Przy zakupie powyżej 3000 zł

Szybka dostawa na terenie całego kraju

Szczegóły dostawy

Towar dostępny od ręki

Ponad 15000 m2 na składzie

Bogactwo wzorów i kolorów

Płytki trawertynowe i marmurowe w różnych formatach i sposobach obróbki

Bezpośredni importer

Kupuj bez pośredników!

Płytki trawertynowe i marmurowe do 30% taniej niż w lokalnych sklepach detalicznych

TRAWERTYN – MARMUR – GRANIT

Wyjątkowe kamienie naturalne do Twojego domu

Ręka - logo

Ceny niższe niż w marketach

Jako importer prowadzący sprzedaż bezpośrednią możemy zaoferować płytki marmurowe i trawertynowe nawet do 30% taniej niż lokalnych sklepach detalicznych. Jako sklep internetowy z marmurami, od początku istnienia, świadomie powstrzymujemy się od rozbudowy kosztownych salonów z ekspozycją. Niemniej jednak, masz możliwość wcześniejszego sprawdzenia produktów w naszym salonie w miejscowości Rzeszów lub zamówienia próbek do domu. Dostępność produktu sprawdzisz online – sklep internetowy udostępnia stany magazynowe aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Fachowe porady i przydatne wskazówki

Nasz sklep internetowy oraz blog to vademecum o kamieniu. W artykułach znajdziesz wskazówki i porady na takie tematy jak: co to jest trawertyn, fugowanie trawertynu, czyszczenie trawertynu, impregnacja marmuru w łazience i kuchni. W artykułach opisujemy szczegółowo różne rodzaje kamieni naturalnych i ich właściwości. Nasze poradniki zawierają sprawdzone wskazówki i instrukcje dotyczące projektowania, zakupu, układania i pielęgnacji kamienia.

Inspiracje – znajdź wnętrze dla siebie

Pozwól się zainspirować różnorodnymi pomysłami innych klientów – w naszej galerii znajdziesz inspiracje oraz przykładowe aranżacje wykorzystujące trawertyn, marmur i granit. Ponadto oferujemy dodatkowe usługi, takie jak osobiste konsultacje telefoniczne oraz niezawodne dostawy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu, nasz zespół konsultantów jest do Twojej dyspozycji. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Najwyższej jakości, wyselekcjonowane:

płytki trawertynowe i marmurowe

  • Trawertyn - płytki trawertynowe
  • Marmur - płytki marmurowe
  • Granit - płytki granitowe

Trawertyn – kamień naturalny

Trawertyn to kamień naturalny stosowany w budownictwie w formie płytek podłogowo – ściennych. Trawertyn podobnie jak marmur to skała powstająca głównie w ciepłym klimacie. Importowany jest najczęściej z krajów basenu Morza Śródziemnego choć niewielkie zasoby tego kamienia znajdują się również w Polsce. Z trawertynów wycina się płytki podłogowe i ścienne. Ponadto produkowane są schody, parapety oraz elementy ozdobne takie jak mozaiki czy listwy dekoracyjne. Płytki trawertynowe stosowane są nie tylko w łazience i kuchni, ale także w salonie czy przedpokoju. Trawertyny jeszcze do niedawna popularne były tylko w ciepłych krajach. Dziś szybko zyskują na popularności również w Polsce. Niepowtarzalna struktura i różnorodna kolorystyka tego kamienia sprawia, że wiele producentów płytek ceramicznych oraz tynków tworzy kolekcje imitujące trawertyn. Trawertyn cena za m2 już od 86,10 zł. Więcej >>

Ostatnie wpisy na blogu