Umywalka kamienna nablatowa

Dzięki produktom w naszej ofercie mogą Państwo zadbać nie tylko o funkcjonalność Państwa przestrzeni łazienkowej, ale także o jej unikalny wygląd. Umywalki, które proponujemy to wyposażenie wykonane z najwyższej jakości naturalnego kamienia, jakim jest trawertyn.

Wśród naszego wyposażenia łazienkowego znajdą Państwo kamienne umywalki w odcieniu Ivory ? najbardziej popularnej, ciepłej barwie trawertynu. Ich wypełniana powierzchnia zapewnia łatwość w pielęgnacji i nieskazitelny wygląd na całe lata. Do wyboru mamy umywalki kamienne okrągłe lub prostokątne, z bokami gładkimi bądź porowatymi. Szeroki wybór kształtów i rozmiarów produktów pozwoli dopasować je do każdego wnętrza.

Umywalka kamienna dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego przeznaczona jest do montażu nablatowego – można ją sprytnie połączyć z ciemniejszym odcieniem naturalnego kamienia lub opalanego drewna, z którego stworzony jest blat ? kontrast wywołany połączeniem materiałów gwarantuje oryginalny wygląd każdej łazienki.

Przejdź do góry