Panele winylowe na klik

Jeśli szukasz solidnej, trwałej, i łatwej w montażu podłogi, Panele winylowe na klik będą idealnym wyborem. Układamy je poprzez proste łączenie paneli, bez użycia kleju: szybko i łatwo tak, że każdy może to zrobić! Idealne do ruchliwych pomieszczeń w domu, takich jak kuchnia, korytarz lub łazienka, Panele winylowe na klik możemy ułożyć niemal wszędzie.

W 100% wodoodporne i dostępny w szerokiej gamie stylów i kolorów, Panele winylowe na klik stanowią doskonały wybór w tradycyjnie niedostępnych dla tego wyglądu.

Zapoznaj się z naszą ofertą paneli winylowych na klik dostępnych w szerokiej gamie stylów, pasujących do każdej aranżacji. Dzięki doskonałemu wyglądowi i przyjemne w dotyku panele winylowe na klik to fantastyczny wybór do każdego pomieszczenia, w którym chcemy uzyskać realistyczne wykończenie, takie jak drewno, kamień lub płytki. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą luksusowych paneli winylowych na klik.

Luksusowe panele winylowe na klik są podobne pod względem konstrukcji i montażu do paneli laminowanych. Są dostarczane w panelach i układane na podłodze poprzez kliknięcie i zablokowanie ich w miejscu. Wykonane z solidnej podstawy, z nadrukowaną warstwą winylu na wierzchu, są dostępny w szerokiej gamie stylów i wykończeń.

Są przyjemne w dotyku pod stopami i możemy je układać na podłogach z ogrzewaniem podłogowym. Co więcej, wykończenie winylowe jest bardzo wytrzymałe, dzięki czemu nadaje się do obszarów domu o dużym natężeniu ruchu. Panele winylowe na klik mają również bardzo wysoką wodoodporność, co sprawia, że ​​wodoodporne panele winylowe na klik są bardzo popularnym wyborem do łazienek, kuchni, korytarzy i pomieszczeń gospodarczych. Plamy i zabrudzenia, które są nieodłączną częścią współczesnego domu rodzinnego, nie stanowią problemu w przypadku paneli winylowych na klik ponieważ są bardzo łatwe w utrzymaniu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat paneli winylowych na klik, nie wahaj się z nami skontaktować lub odwiedź nasz sklep.

Przejdź do góry